חם מהתנור: עדכונים מבית Azure

פלטפורמת Azure מתעדכנת עם שירותים ותמחורים חדשים. הכירו את כולם:

1. Azure Key Vault generally available

השירות מציע למפתחי ענן דרך קלה וחסכונית לעזור להגן על מפתחות הגנה וסודות אחרים, באמצעות מודולים אבטחה חומרתיים (HSM). כך יכול הלקוח לנהל את מחזור החיים המלא של אותם מפתחות וסודות ארגוניים, להגיש ולשמור על תאימות לתקנות אבטחת מידע.

2. Azure Active Directory Connect generally available

כלי פשוט, מהיר וקל לחיבור של Active Directory ו- Active Directory Azure בכמה קליקים. כך ניתן לעזור ללקוח לסנכרן רק את הנתונים להם הם באמת זקוק מסביבות Single or Multi-Forest ומאפשר כניסה עם הזדהות יחידה (SSO) ל- Microsoft Office 365 ואלפי יישומי SaaS אחרים, באמצעות סנכרון סיסמה או פדרציה עם Active Directory Federation Services.

3. Azure Application Gateway generally available

השירות עוזר לבנות יישומים Highly Scalable ו- Highly Available על ידי מתן איזון עומסים ובקרת שליטה ברמת היישום (HTTP/HTTPS). כמו כן, מציע יכולות SSL Offload ומאפשר עיצוב של חוויות מותאמות אישית המבוססות על Cookie Affinity. תמחור זמינות כללית יכנס לתוקף החל מה- 24 ביוני, 2015.

4. Azure SQL Data Warehouse limited public preview

שירות Azure SQL Data Warehouse מנוהל באופן מלא, אלסטי ובקנה מידה של Petabyte. שירות  Data Warehouse  תואם באופן מלא ומשולב עם מערכת ה- Ecosystem של Microsoft SQL Server.

5. שיפורים בהורדת קבצי Azure Usage

השיפורים מאפשרים ללקוחות להוריד בקלות את קבצי השירות, כך:

azure1

בעת הורדת קבצי השימוש, הלקוחות יקבלו 2 גרסאות. הראשונה (V1) בתצורה הקודמת והשנייה (V2) בגרסה החדשה הכוללת מידע נוסף ושמות עמודות מעודכנות בסעיף השימוש היומי.

azure2

6. תמחור חדש למכונות וירטואליות מסדרת D

כאשר השקנו את המכונות הווירטואליות ושירותי הענן שלנו מסדרת D בשנה שעברה, הצענו תמחור לקידום מכירות מיוחד. תקופת המבצע הזאת תסתיים באוגוסט 2015.

ה- Resource GUIDs למכונות הווירטואליות ושירותי הענן מסדרה D ישתנו.

7. תמחור חדש למכונות וירטואליות ושירותי ענן A0, A2, A3 ו-A4 מסוג Standard and Basic

azure3

 

 

ליאור רובין – Partner Technology Strategist