סיפור לקוח: חברת eToro מעבירה את יישומיה הקריטיים לפתרון הענן של Azure

אני שמחה לשתף בסיפור לקוח חדש על גבי Azure: פרויקט בו הועברו כלל היישומים הקריטיים של חברת eToro לסביבת הענן של Azure. את הפרויקט ביצעה חברת האינטגרציה AltoRoutes.

eToto מצטרפת לשורה ארוכה של חברות אשר מעבירות את היישומים הקריטיים שלהן ל-Azure ונהנות מפתרון ענן מלא, אמין וחסכוני.

– הכתבה המקורית פורסמה כתוכן שיווקי באתר “אנשים ומחשבים”

“חברת ההשקעות הפיננסיות eToro העבירה את יישומיה הקריטיים ל- Microsoft Azure בעזרת חברת האינטגרציה AltoRoutes”

חברת ההשקעות הפיננסיות eToro השלימה פרויקט להעברת יישומיה הקריטיים לסביבת הענן הציבורי של Microsoft Azure. החברה החליטה על המעבר לאור העובדה שהתמודדה במשך זמן רב עם רמת מורכבות גבוהה בניהול הדטה סנטר שלה ונאלצה להקצות משאבים רבים לשם כך.

ביצוע משימת המעבר ל-Azure הוטל על חברת האינטגרציה AltoRoutes, שהשתמשה במסלול תקשורת מיוחד בין מרכז הנתונים המקומי של eToro למרכז הנתונים של Azure בצפון אירופה. באמצעות  ExpressRoute Azure הצליחה AltoRoutes לערוך Proof of Concept מוצלח ולהוכיח כי הפתרון מספק אמינות מרבית, מהירות יציבה, רוחב פס ידוע ואפס אובדן של מנות נתונים. במסגרת הפרויקט סייעה AltoRoutes בהקמתו של מערך התקשורת בין מרכזי הנתונים המסונכרנים, תוך העברת הרכיבים הקריטיים של eToro וניהול תצורת הענן ב-Azure.

ב-eToro מציינים כי המעבר ל-Azure ExpressRoute סיפק להם את הזמינות והקישוריות המאובטחת שבין השרתים המקומיים לבין הענן של Azure. לדבריהם, יישום הפתרון עבר באופן חלק, ללא תקלות ובצורה שקופה לחלוטין. הודות למעבר לענן התאפשר להם לעבור לעידן של פשטות בניהול וצמצום ניכר במשאבים המוקצים לדטה סנטר.

רועי שילו, מנכ”ל AltoRoutes, אמר כי “על אף העובדה שמתן שירותי רשת וענן לארגונים גדולים נחשבת למשימה מאתגרת, הרי שבמקרה של עבודה עם מערכות הענן של Azure נוצרת אפשרות פשוטה ומהירה להציע ללקוחות פתרונות ברמה הגבוהה ביותר, תוך יכולת אמיתית לספק פתרון היברידי מקצה לקצה”.

עדיין אין לך חשבון Azure? אני מזמינה אותך להתנסות בשירותי Azure עם 200$ חינם למשך חודש.

כמו כן, אתה מוזמן לבקר באתר Azure  למבט כולל על השירות והפיצ’רים הייחודיים שלו.

אנחנו תמיד עומדים כאן לשירותיך אז אנא – צור עימנו קשר

Shelly Gabriel

שלי גבריאל, מנהלת שיווק Cloud & Servers, מיקרוסופט ישראל